П`ятниця, 21.06.2019, 00:50
Вітаю Вас Гість | RSS

Звіздівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Увага!
Шановні учні та їх батьки! Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини, ви можете звернутися до Піддубної О.М., директора школи, Мирончук О.В., практичного психолога, особисто або за тел.(03657)6-36-19
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Для батьків

До уваги батьків майбутніх першокласників
23.05.2018 року о 10.00 буде проведено онлайн-форум для батьків майбутніх першокласників «Партнерство школи та родини у Новій українській школі».
Метою форуму є: ознайомлення батьків майбутніх першокласників зі змінами  у навчанні першокласників в умовах Нової української школи; 
надання допомоги  у підготовці до нового статусу дитини у сім’ї та соціумі, озброєння практичними порадами щодо  підготовки дитини до школи.

Учасникам онлайн-форуму необхідно заповнити реєстраційну форму до 22 травня 2018 за посиланнями https://goo.gl/mLiG3U  .

Долучитися до онлайн-форуму можна за посиланням https://goo.gl/yXsVa1 або безпосередньо на каналі YouTube «Кабінет ДО».


Поради батькам щодо безпеки дітей взимку
 • Кілька тонких шарів одягу будуть тримати дітей сухими і теплими. Не забувайте теплі чоботи, рукавички і шапку. 
  Виберіть чоботи, які досить великі, щоб зручно можна було надіти дві пари шкарпеток. 
  До того ж, зимове взуття не повинне бути впритул, це провокує швидке замерзання кінцівок.
 • Коли вибираєте зимовий одяг, віддайте перевагу одягу на липучках, варіанти на шнурках небезпечні,
   так як дитина може ними зачепитися за гілки дерев і кущів, коли грає.
 • Коли ви їдете в машині, діти повинні бути одягнені затишно. Кілька тонких шарів одягу , щоб при необхідності один зняти. 
  Великі пальто й дублянки незручні і дитині в них буде дуже жарко.
 • Якщо у дитини сталося переохолодження, викличте «швидку допомогу», а поки вона їде, заберіть дитину в приміщення, 
  зніміть увесь мокрий одяг і загорніть її у ковдру або теплий одяг.
 • Обмороження найчастіше відбувається на кінцівках, таких як пальці рук, пальці ніг, вуха і ніс. 
  Шкіра спочатку стає червоною і жовтою, потім сірою і болючою і, нарешті, білою.
 • Щоб запобігти обмороженню, не варто виходити з дитиною гуляти на вулицю в екстремально холодну погоду. 
  Якщо помітили, що одяг дитини промок (наприклад, рукавички, коли він ліпив сніговика), заведіть його у приміщення. 
  Руки не можна всувати в гарячу воду, тільки злегка теплу або надіти сухі і теплі рукавиці.
 • Якщо ваша дитина страждає від частих нежитів і сухості шкіри взимку, спробуйте використовувати 
  зволожувач повітря у кімнаті для дитини вночі.
 • Холодна погода не викликає застуди або грипу. Але віруси, які викликають застуду та грип, частіше зустрічаються взимку,
   коли діти вчаться у школі і знаходяться у тісному контакті один з одним. Часте миття рук і елементарні правила етикету 
  (прикрити рот при чханні та кашлі) можуть допомогти зменшити поширення застуди та грипу.
 • Встановіть розумні обмеження гри на вулиці, щоб запобігти обмороженню, і переконайтеся, що у дітей є місце, щоб погрітися. 
  Якщо за вікном погода сувора, нехай діти періодично заходять усередину, щоб погрітися.

 

 

Пам’ятка для батьків щодо охорони життя та здоров’я дітей під час новорічних та різдвяних свят

Шановні батьки!  Пам’ятайте та дотримуйтеся наступних правил:

· не залишайте дітей самих;

· не дозволяйте дітям вмикати новорічні гірлянди в електромережу;

· дотримуйтесь безпеки під час встановлення ялинки;

· діти можуть перебувати біля ялинки з увімкненою гірляндою тільки у присутності дорослих, вимикайте її, коли виходите з кімнати;

· розміщайте ялинку на стійкій основі, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення, знаходилася на відстані не менше півметра від систем опалення, телевізорів, приймачів, магнітофонів, легкозаймистих матеріалів;

· не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники, свічки та піротехнічні засоби у легкодоступних для дітей місцях, не дозволяйте дітям самим бавитися з цими предметами;

· привчайте дитину правильно поводитися біля ялинки (не чіпати, не тягнути ялинкові прикраси, це може травмувати дитину);

· привчайте дітей бути обережними під час святкування в громадських місцях;

· звертайте увагу на строк споживання всіх продуктів, які вживає дитина;

Хай святкові дні будуть світлими та радісними!

 

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Необхідною умовою для прийняття дітей до першого класу є проходження медичного огляду та логопедичного обстеження.

Графік прийому логопедів у поліклінічному відділенні Костопільської центральної районної лікарні (вул. Д. Галицького, 10):

Журавель Л.В. каб. № 32 - понеділок - п’ятниця14.00-18.00

Сівук С.А. – каб. № 31

понеділок – 14.00-17.30

 вівторок –    9.00-12.30

  середа –       14.00-17.30

   четвер –       14.00-17.30

п’ятниця –  9.00-17.30

Підстава: Лист відділу освіти Костопільської РДА від 26.04.2017 № 01-50/508

  

  Шановні батьки!

Із метою обстеження дітей організовано проведення обов’язкового  медичного профілактичного огліду школярів у закладах охорони здоров’я.

Огляд учнів Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбудеться у період із 26.04 по 28.04.2017 року на базі амбулаторій загальної практики сімейної медицини №1 та №2 міста Костопіль, поліклінічного відділення центральної районної лікарні.

Резервні дні - 20.06 - 23.06.2017. 

 

До уваги батьків майбутніх першокласників! 

Для прийому до 1 класу батьки або особи, які їх заміняють, надають такі документи:

- заява на ім’я директора школи;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична картка встановленого зразка.  

Інші документи для зарахування дитини до 1 класу не передбачені.

 

                                                                                              Додаток до листа МОНУ від 14.02.2015 №  1/9-71          

Інструктивно-методичний лист

 щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів

 

Відповідно до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, колежей, що містять у своїй структурі школу        І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі. Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається.

Відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003  № 389 та  зареєстрованої у Міністерстві юстиції України від    4 липня 2003 р. за № 547/7868, на конкурсній основі (співбесіда) організовується прийом до першого  класу виключно у спеціалізованих школах (школах-інтернатах).

Під час проведення співбесіди у спеціалізованих школах (школах – інтернатах) забороняється перевірка знань з математики, вмінь з читання і письма та іноземної мови. Співбесіда може мати на меті винятково пересвідчення  достатності рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу, наприклад,  фонематичний слух.

Результати співбесіди оголошуються не пізніше 5 днів після її проведення. Діти зараховуються до навчального закладу за наказом директора до початку навчального року.

Прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів (у тому числі ліцею, гімназії, колегіуму, колежу, що містить у своїй структурі школу І ступеня), які працюють, (планується організація навчання) за науково-педагогічними проектами, також відбувається на безконкурсній основі. Можливість успішно навчатись за обраною програмою має забезпечуватись не селекцією  дітей, а створенням відповідних навчально-виховних умов для всіх дітей, які є учнями даного навчального закладу.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Інформація про закріплення (чи  відсутність закріплення) за певним загальноосвітнім навчальним закладом мікрорайону (певної території обслуговування) обов’язково має розміщуватись на сайтах школи та інформаційному стенді для батьків майбутніх першокласників.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

 • заява на ім’я директора школи;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • медична картка встановленого зразка.

 Інших документів для зарахування дитини до 1 класу  не передбачено. Також не можуть вимагатися відомості про місце роботи, посади батьків або осіб, що їх замінюють та інша інформація, не передбачена чинним законодавством.

Згідно зі статтею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.

Відповідно до статей 12, 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов'язані надавати об'єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення. Особам, що не досягли п'ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків або інших законних  представників, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об'єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров'я і подальші наслідки. Якщо особа та (або) її законні  представники відмовляються від обов'язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від  29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").

 

Шановні батьки! Дбайте про безпеку своїх дітей!

У зимовий період, як свідчить статистика, різко зростає ймовірність трагічних випадків через пустощі дітей з вогнем, порушення правил експлуатації електричних та газових приладів, користування піротехнічними засобами та порушення правил поведінки на льоду в зимовий період.

Як правило біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще. Вони не завжди відчувають небезпеку, тому часто стають жертвами через незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Дбайте про безпеку своїх дітей, на власному прикладі дотримуйтесь правил безпечної поведінки. Це варто будь-яких зусиль!

Виховуйте у своїх дітей навички культури безпечної поведінки, особисто демонструючи обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками, електричними приладами. Не залишайте дітей без нагляду, ховайте від них сірники, не дозволяйте користуватись піротехнічними виробами, а також виходити на лід без супроводу дорослих!

Знайдіть декілька хвилин на цікаву, відверту розмову з дітьми про необхідність поважного ставлення до правил особистої безпеки, навчіть їх вірним діям на випадок побутових надзвичайних подій.

Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя, а для того, щоб неочікувана мить не призвела до біди, необхідно:

                -  навчити їх основним правилам безпеки життєдіяльності в побуті;

                -  давати дітям практичні рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Ла Страда-Україна
Національна дитяча гаряча лінія
ЛаСтрада-Україна
Національна гаряча лінія
Block title

Copyright MyCorp © 2019
uCoz